Yhteystiedot

Hallituksen jäsenet

Puheenjohtaja
Poliklinikka -lehden päätoimittaja
Riitta Salonen
sairaanhoitaja amk
Hyvinkään sairaalan yhteispäivystys, HUS
gsm 040 5256 210
riitta.salonen@poliklinikkasairaanhoitajat.fi

Varapuheenjohtaja
Juha Kippola

apulaisosastonhoitaja, sairaanhoitaja amk
OYS yhteispäivystys, PPSHP
gsm 040 5919 771
juha.kippola@poliklinikkasairaanhoitajat.fi

Jäsensihteeri
Mira Pohjasenaho
sairaanhoitaja
OYS yhteispäivystys, PPSHP
gsm 040 5845 939
mira.pohjasenaho@poliklinikkasairaanhoitajat.fi

Rahastonhoitaja
Hanna Muurinen

TtM, sairaanhoitaja amk
EPLL, Turun alueen päivystys, VSSHP
gsm 040 5345 435
hanna.muurinen@poliklinikkasairaanhoitajat.fi

Opintopäivien tuote-esittelijät ja jäsenristeily
Miika Hiltunen

sairaanhoitaja amk
OYS yhteispäivystys, PPSHP
gsm 044 2657 749
miika.hiltunen@poliklinikkasairaanhoitajat.fi

Markkinointi ja jäsenrekrytointi
Veronika Janhunen

sairaanhoitaja amk
EPLL, Loimaan sairaalan päivystys, VSSHP
gsm 040 7615 883
veronika.janhunen@poliklinikkasairaanhoitajat.fi

Toimitusassistentti
Katri Timonen

sairaanhoitaja
Heinolan terveyskeskus, PHSHP
gsm 044 3024 124
katri.timonen@poliklinikkasairaanhoitajat.fi

Opintopäivät
Hanne Raatikainen
sairaanhoitaja YAMK
EPLL, Loimaan kenttäjohtoyksikkö, VSSHP
gsm 044 0483 318
hanne.raatikainen@poliklinikkasairaahoitajat.fi

Luennoitsijat ja media
Tiina Stenman
sairaanhoitaja YAMK
EPLL, Loimaan kenttäjohtoyksikkö, VSSHP ja EMA Group
gsm 050 3374 172
tiina.stenman@poliklinikkasairaanhoitajat.fi

Palaute

Nimi: *

Sähköposti:

Viesti: *

Roskapostisuodatin; Paljonko on 2 + 3: *

Tähdellä (*) merkityt kentät ovat pakollisia.